Top Model jest jednym z programów produkowanych i emitowanych przez stację TVN, gdzie uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Znane jury ale też przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodem są tysiące widzów zgromadzonych przed odbiornikami. W dodatku zawita kilka znanych w świecie mody osób, na przykład rozpoznawalne modelki, redaktorki pism o modzie, czy też fotografowie światowej sławy.

Tym razem konkurować będzie czternastu uczestników, wśród których znajdują się też osoby posiadające złoty i srebrny bilet. Bilet w złotym kolorze jest przyznawany przez jurorów osobie, która posiada największe predyspozycje do zostania modelem, co skutkuje tym, że ten uczestnik natychmiast ląduje w domu Top Model. Z kolei srebrny bilet jest głosem internautów, których zadaniem było oddanie głosu na swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

O czym jest Top Model?

Top Model ma za zadanie dać możliwości rozwinięcia się oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, dlatego w każdej edycji zgłasza się mnóstwo zainteresowanych osób. Co tydzień uczestnicy wykonują różnego rodzaju zadania, które będą sprawdzać, czy są oni gotowi na wyzwania w w świecie mody pełnym wyzwań. Rolą jurorów jest ocena ich postępów i zadecydowanie o tym, który z zawodników odpada w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu tuż po wyeliminowaniu, dzięki wpływowi Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek oraz sesja fotograficzna na okładkę w znanym miesięczniku "Glamour". Podczas tego sezonu również będziemy mogli śledzić zmagania aspirujących modeli i dowiedzieć się, kto będzie następnym zwycięzcą programu Top Model. O tytuł walczy dużo interesujących osób, dlatego zdecydowanie warto jest oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz